Пролет Ретро Плитки устата жените пумпи Посочи метал Камен шема Огледало Секси Беше тенка ноќен клуб 9.5 CM парична Казна високи потпетици чевли

Пролет Ретро Плитки устата жените пумпи Посочи метал Камен шема Огледало Секси Беше тенка ноќен клуб 9.5 CM

DEN 567.00
DEN 859.20
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Со висок 9. Услуга транзит е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Други карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Стил:
Секси
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
BIGTREE
Сезоната:
Пролет/Есен
Материјали категорија:
место
Објектот нема:
1570
Vamp Материјал:
Вештачки СТП
Neri материјал:
кожа
Потекло:
Guangdong huizhou
Стил:
Европа и сад
Применливи пол:
Женски
Горната Висина:
ниска помош
Големина:
34.35.36.37.38.39
Пета Висина:
9.5 cm

Најдобри понуди