Брод Мотор 30F-05.01.00.01 Планината Dampr Заптивка за Hidea 2-мозочен Удар 30F 25F Outboard Мотор

Брод Мотор 30F-05.01.00.01 Планината Dampr Заптивка за Hidea 2-мозочен Удар 30F 25F Outboard Мотор

DEN 155.00
DEN 191.52
 

Тековен
Количина на стоки


Брод Мотор 30 F-05.01.00.01 Планината Dampr Заптивка за Hidea 2-мозочен Удар 30 F 25 F Outboard Мотор
Замена :
Оваа апсорбер заптивка заменува Hidea 30 F-05.01.00.01 Планината Dampr Заптивка
Спецификација :
Мотор : 2-мозочен удар 30 F 25 F
Состојба : Нова
Сите делови се достапни во парк, ние можеме да брод од рок од 1-2 дена!
Апликации :
Оваа апсорбер заптивка одговара на овие Hidea outboard motors :
2-мозочен удар : 30 F 25 F
Сите резервни делови се нови и достапни во парк!
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување!
За било истрага или трговија на големо бизнис, PLS, се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
Со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји, околу 30-45 дена во Италија. Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел.
(2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес, како што курирската служба DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, ве Молиме да ни оставите порака, ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел.
(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Други карактеристики

Бренд Име:
SouthMarine
Состојба:
Нови
моторот:
2 мозочен Удар
Вид На Гориво:
Бензин
Моторот Позиција:
Outboard

Најдобри понуди