Бесплатна испорака за ЈАМАХА TMAX 530 2012-2015 CNC Модифицирани Мотоцикл откажат од топката / шок апсорбер

Бесплатна испорака за ЈАМАХА TMAX 530 2012-2015 CNC Модифицирани Мотоцикл откажат од топката / шок апсорбер

DEN 1152.00
 

Тековен
Количина на стоки

Име на производ : CNC модифицирани мотоцикл предните тркала задните на фрлање на топката / шок апсорбер Материјал : висок квалитет на CNC алуминиум легура Применливи модели : ЈАМАХА TMAX530 2012-2015

Други карактеристики

боја:
Црна предните тркала, Црвена предните тркала, Златен предните тркала, Зелена предните тркала, Светлина bluefrontwheel, Темно bluefront тркала, Титаниум предните тркала, Сребро предни тркала
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
MTKRACING
Објектот Ширина:
0ft
Објектот Висина:
0ft
Материјал Тип:
CNC
Име На Модел:
3083
Објектот Тежина:
0.2kg
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
0m

Најдобри понуди