TARCHIA Бренд Облека Верверица Печатење 2018 Мажите Качулка Sweatshirt Мажите Моден Бренд Хип Хоп Долги Ракави Мажите Печати Качулка

TARCHIA Бренд Облека Верверица Печатење 2018 Мажите Качулка Sweatshirt Мажите Моден Бренд Хип Хоп Долги Ракави

DEN 702.00
DEN 1150.08
 

Тековен
Количина на стоки


Здраво,драги : )
ако ви се допаѓа објект,можете да нарачате,
објектите се сите Евра големина, Големината дефиниција можеби не многу точно ,можете да го според Големината на Табелата во веб за да изберете големина!
ако не сте сигурни што големината можете да изберете,
можете да контактирате со мене, да ми кажете вашата висина и тежина , јас може да ви помогне да ја избере големината,
ако сакате некои попуст ,можете исто така да контактирате со мене ,јас може да ви помогне промена на цена!
ние ќе го испрати предметот откако ќе се плати, како е можно поскоро!

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
TARCHIA
Број На Модел На:
Мажите Дуксери
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
верверица
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL
боја:
Црна,Црвена,Сива,Сина
дизајн:
Есен Пролет Мажите Sweatshirt
Објектот:
Мажите Секојдневен Tees Блузи

Најдобри понуди