одговараат на 925 фунта сребро обетки ѓердан направи нов комплет вода одговараат на модата pendant Обетки Ѓердан СЕТ

одговараат на 925 фунта сребро обетки ѓердан направи нов комплет вода одговараат на модата pendant Обетки

DEN 601.00
DEN 883.68
 

Тековен
Количина на стоки


Производот е многу загрижен за да стока, ве молиме фотографиран производи пред да контактирате со услуга на персоналот за да се утврди бројот на вашите производи (да се поврзеш ако испораката ден) потврди стоки, но ујп и без плаќање, испорака, ние не може да гарантира вториот дена или по стоки се уште тешко за Павле О, други клиенти мора да плаќаат за испорака, се надевам дека родителите кои може да се разбере.
2 Затоа што сликата не може да се спореди со физичка е сооднос, така пред да го купат, ве молиме видете ја опис на производот на големината на големината на споредба, а потоа одлучи да се купи. Сад и сад за да испратите производи на сајтот е во производството на големо на производи, секако ќе биде исполнет до што е можно поскоро.Место на Потекло : Шенжен
Скапоцени метали квалитетот : 2.50 g
Производ мозаик : pendant 24 обетки, 24
Висок квалитет, не е лесно да се менуваат бојата
Pendant не содржи синџир, вие треба да одите во еден синџир синџир може да биде
производ Пакување : Opp вреќа
Производ карактер : нема збор печатење (контакт со сервисот)
Имаме сите видови на производи, стоки Поддршка мешана серија; Добредојдовте на цел
За Испорака
Поддршка мешана серија, 4 дена пред денот на приемот на плаќање на денот на испораката, повеќе логистика опции на располагање, можете да контактирате со потребата да се објасни придобивките на EMS!
Производот е надвор од акциите
Ако производот е надвор од акциите, несомнено е дека компанијата 's производи нема да бидат надвор од акциите, клучот е дали постои недостиг на стоки надополнување полиците. исто така, ќе предизвика некои грешки, па бебето се во вид преовладуваат! Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со просперитетна пред.
3 : во продавница, секој ден голем број на дистрибуција на стоки, залихи ќе се промени во било кое време, во случај на не стоки, ве молам, прости ми!
4 : на клиентите приемот на стоката, ве молиме со поштенски или курир персонал на самото место инспекција, откако се најде на количината на стоката нема проблеми со квалитетот, или стоки, ве молиме контактирајте со нас, и побара во поштата или курир сертификација на персоналот, ако не постои сертификат издаден од страна на поштенски или курир, ако бидејќи на производот отсуство или квалитетот проблем и предизвик, и ние не ќе бидат обработени, ве молиме пријавете се за мене!
[цена предност]
Интегритет + бренд + услуга = 100% задоволство
Продавница продава бебето фабрика производство, директни купувачи! Се спаси голем број на средни продажба и оперативни трошоци, што може да можете да добиете на најниската цена на платина искуство.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
жените накит
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Дами
Текстурата на материјалот:
Сребро.
Процес На Преработка:
Electroplate
одговараат комбинација:
+ + Накит Pendant Обетки
Пакување:
Независно од пакување
Применливи прилики:
Туризмот Сувенири, Свадба, Вработен Помош
Обработка на прилагодување:
Yes
НЕМА.:
T644 T645

Најдобри понуди