4 Парчиња/многу не ' Рѓосувачки Челик Јајце Чаши Носителот Стојат Складирање Кујнски Алатки

4 Парчиња/многу не ' Рѓосувачки Челик Јајце Чаши Носителот Стојат Складирање Кујнски Алатки

DEN 333.00
DEN 475.20
 

Тековен
Количина на стоки

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Тие се направени за да трае долго. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
За Guarante
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Практичен и да се забавуваат!
Лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : нерѓосувачки челик
Боја : сребрена
Големина : околу 4. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
3.0 cm ( Дијаметар x Височина )
Пакетот вклучува :
4 x нерѓосувачки челик јајце чаши
[xlmodel]-[custom]-[17292] Купувачот Совети
Драг Пријател, ако сте руската клиент, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме откако ќе го поставите цел, ќе добиете парцела побрзо, ви благодариме однапред !
Плаќање
1.

Други карактеристики

Тип:
Јајце Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Eggbeater Врска Метод:
Tabletop / Преносни
Бренд Име:
Kitstorm
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Јајце Алатки Тип:
Јајце Чаши
Функција:
јајце носителот поддршка

Најдобри понуди