филтер за воздух клима филтер за Масло филтер за бензин Geely LC / CROSS / Панда четири филтри

филтер за воздух клима филтер за Масло филтер за бензин Geely LC / CROSS / Панда четири филтри

DEN 954.72
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Осветленост Дел Број:
Geely LC / CROSS / Панда
Земја/Регион на Производство:
Кина
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Производителот Дел Број:
Geely LC / CROSS / Панда
Другиот Дел Број:
Geely LC / CROSS / Панда
Бренд Име:
SAFIL
Објектот Тежина:
500G
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
филтер paepr

Најдобри понуди