висок квалитет на цвет 045 Snap Копчето Накит Приврзоци Ѓердан Меѓусебно Шарм Накит За Жените(одговара 18mm 12mm копче)

висок квалитет на цвет 045 Snap Копчето Накит Приврзоци Ѓердан Меѓусебно Шарм Накит За Жените(одговара 18mm

DEN 70.00
DEN 84.00
 

Тековен
Количина на стоки


Одговара 18mm 20mm копчиња Змија Синџир : 50cm Монистра Синџир : 60cm

Други карактеристики

Должина:
with Snake Chain, with Beads Chain, without chain
Бренд Име:
LUWELLEVER
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
одговара 18mm копчето 20mm
Обликотшема:
Водител на
Pendant Големина:
4CM*4CM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Други
Компатибилност:
Други
Синџир Тип:
Змија Синџир&Монистра Синџир

Најдобри понуди