голем 30cm аниме слика Blastoise кадифен играчки мека кукла Божиќ подарок b0822

голем 30cm аниме слика Blastoise кадифен играчки мека кукла Божиќ подарок b0822

DEN 888.00
DEN 1776.00
 

Тековен
Количина на стоки


ви благодариме за вашата шопинг !
објектот е околу 30cm играчка, едно парче.
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други големини со себе од мојата продавница :
Превозот :
1. Ние Брод на Светот
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Објектот ќе биде транспортирана од кина Пост Воздух парцела со следење на број
Повратни информации, Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите купувачи, штом се расчисти исплата. Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми пред да замине неутрален или негативен фидбек. Нашата основна цел е секогаш да ви обезбеди со 5 ѕвезди на услуги.

Други карактеристики

Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Димензии:
30cm
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,2-4 Години
Предупредување:
no
Број На Модел На:
t746
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук

Најдобри понуди