GPS ветробранското стакло Вшмукување Планината Заградата Носителот Navigator се Залагаме За TomTom Еден XL

GPS ветробранското стакло Вшмукување Планината Заградата Носителот Navigator се Залагаме За TomTom Еден XL

DEN 123.84
 

Тековен
Количина на стоки

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : PC+TPU Боја : Црна Опис на Производот : Топката-и-приклучок стил за лесно клип и прилагодување. Да пристапите до вашиот компатибилен GPS лесно и чувајте го на безбедно место. Овозможува GPS за да биде лесно да се аглеста во саканиот агол на гледање. Чувајте ги вашите GPS на безбедно место од штети. Компатибилен со : Tom Tom XL Нема Мало Пакети Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
'

Други карактеристики

Материјал:
PC+TPU
Боја Име:
Црна
Тип На Единица:
парче
Објектот Компатибилен со:
tomtom xl

Најдобри понуди