5pcs/Многу! 5mm да 3.175 mm Вратило спојка Бакар Вратило Спојка за Stepper Мотор

5pcs/Многу! 5mm да 3.175 mm Вратило спојка Бакар Вратило Спојка за Stepper Мотор

DEN 283.20
 

Тековен
Количина на стоки

5pcs/Многу! 5mm да 3.175 mm Вратило спојка Бакар Вратило Спојка за Stepper Мотор
Пакување со : 5pcs вратило спојка 5mm да 3.175 mm 20pcs* за прицврстување на завртка 1pc* L тип посебни хексагонални клуч Спецификација : Материјал : бакар вкупна должина : 20mm надвор дијаметар : 9mm внатрешен дијаметар : 5mm да 3.175 mm
Такви мали објекти со мала добивка, само за да се развие продавницата углед. ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации ако ви се допаѓа. благодарам многу!

Други карактеристики

Флексибилен или Цврсти:
Крути
Број На Модел На:
вратило спојка SC-5-3.175
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Бакар
Структура:
цевка

Најдобри понуди