10 Поставува L R Копчето Извори W/ Барови Поправка и Замена на Делови За GBA СП, Десно Лево и десно Копчиња Извори GBASP

10 Поставува L R Копчето Извори W/ Барови Поправка и Замена на Делови За GBA СП, Десно Лево и десно Копчиња

DEN 433.00
DEN 455.52
 

Тековен
Количина на стоки

Описи : -Заменат истрошени или погрешни коло делови -Одговара за GBA СП Пакетот Вклучува : 10setsx Пролет за GBA SP L R Извори

Други карактеристики

Со USB:
NO
Број На Модел На:
YXPJ00532BK*10
Nintendo Модел:
Момче Однапред
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
is_customized:
NO

Најдобри понуди