1pcs/многу Топла продажба прекрасен цвет печатени ТВ покрие крпа домот флорални чипка ТВ прашина-доказ покрие дома декорација LCD ТЕЛЕВИЗОР опфаќа

1pcs/многу Топла продажба прекрасен цвет печатени ТВ покрие крпа домот флорални чипка ТВ прашина-доказ покрие

DEN 738.00
DEN 1250.40
 

Тековен
Количина на стоки


Ако'повторно на веледрогерија или дистрибутер, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена.
Капка превозот е прифатливо.
Обичај цел е прифатливо.
Сликите на Производите
ПОВРАТНИ информации :
ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни пет ѕвезди и позитивни повратни информации.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите.
Ние може да се направи трговија на големо и пад на превозот, добредојдени да се зборува за соработката ! Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Ако не ви се допаѓа тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите Услуги.
Ви благодариме!

Други карактеристики

Спецификација:
26 inch TV, 37 inch TV, 47 inch TV, 52 inch TV
Број На Модел На:
sk
is_customized:
Yes
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Бренд Име:
AtSKnSK
Материјал:
Чипка
Големина:
ТВ за 32,37,42,47,52,55,60,65,70 инчен
Стил:
Флорални
Име:
AtSKnSK
дизајн:
Чипка

Најдобри понуди