година Директна Продажба Pantalones Mujer Лулу Leggings Кожени Панталони 2017 Пролет Нови Women 's Панталони Обичен Поврзана Широк Нога Панталони

година Директна Продажба Pantalones Mujer Лулу Leggings Кожени Панталони 2017 Пролет Нови Women 's Панталони

DEN 1984.00
DEN 2544.00
 

Тековен
Количина на стоки


Големина на :
XS : Половината 59.4-69 Хип 75.4 еластична добра панталони долго 93
S : Половината 62.7-72.7 Хип 78.7 еластичност добра Панталони Должина 95
М : Половината 66-78 Хип 82 еластична добра панталони должина 97

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M
Бренд Име:
PAFUTIN
Материјал:
Памук,Spandex,Акрилик
Должина:
Full Length
Стил:
Повик
Одговара Тип:
Лабава
Ткаенина Тип:
Плетени
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Средината
Пред Стил:
Станот
Панталона Стил:
широк нога панталони
Пол:
Жените
Долги панталони:
Панталони
висок половината панталони:
Природни половината
Боја Класификација:
Сина, сива боја на слонова коска Светло сива боја црна
Големина:
XS S M
Година сезона:
2017 пролет

Најдобри понуди