ZOOYOO Луѓето Плачат Не Затоа Што Се Слаби Текст Ѕид Налепница Дома Декор Дневна Соба Ѕид Decals Отстранлив Ѕид Уметност Винил Bedroo

ZOOYOO Луѓето Плачат Не Затоа Што Се Слаби Текст Ѕид Налепница Дома Декор Дневна Соба Ѕид Decals Отстранлив

DEN 235.00
DEN 276.00
 

Тековен
Количина на стоки


Производот се Покаже и Детали

Други карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
129cmx43cm, 59cmx19cm, 173cmx57cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
A436
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Ѕидот Налепница Објект:
Луѓето Плачат Не Затоа Што Се Слаби Текст Ѕид Налепница
Производ големина:
L,M,S
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Знаци
Е Прилагодена:
Yes
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски

Најдобри понуди