Сублимација топлина трансфер на хартија, А4 големина за не-памук, материјали за печатење кригла, телефон случај, плоча, mouse pad, перница, торба

Сублимација топлина трансфер на хартија, А4 големина за не-памук, материјали за печатење кригла, телефон случај,

DEN 427.20
 

Тековен
Количина на стоки

Сублимација топлина трансфер на хартија, А4 големина за не-памук, материјали за печатење кригла, телефон случај, плоча, mouse pad, перница, торба Спецификации :
Големина : А4 големина
Количина : 100pcs/ торба
Печати страна : мат страна
Мастило се користи : сублимација пренос мастило
Печатач тип : Epson инк-џет печатач
Примена : Не-памук Т кошула ( под 30% памук задржување), Mouse pad, плочи, кина, zigsaw загатки, чаши, стакло, ПВЦ,
кожа, метал итн.

Други карактеристики

Бренд Име:
Topspeed
Број На Модел На:
HTP-A4-N

Најдобри понуди