Три-димензионални Велосипедизам Џерси Спорт Џерси Блузи mtb Велосипед Облека Ropa Ciclismo Лето Спорт Носат Облека 5547

Три-димензионални Велосипедизам Џерси Спорт Џерси Блузи mtb Велосипед Облека Ropa Ciclismo Лето Спорт Носат

DEN 763.00
DEN 966.24
 

Тековен
Количина на стоки


Висок Квалитет на Патент; WIDEWINS прилагодено патент, поминаа илјадници пати тест на попуштат и заглавени во текот на возење.
pls бидат внимание дека : времето за Испорака е во голема мера зависи од трети лица за логистика и Царина.
Џерси : 100% Полиестер
панталони : 80% Полиестер&20% lycra
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Функција : Брзо сушење
1. Ве молиме проверете внимателно.16
wy-приклучок-крај
Три-димензионални Велосипедизам Џерси Спорт Џерси Блузи mtb Велосипед Облека Ropa Ciclismo Лето Спорт Носат Облека 5547
Детали За Производот :
Име : Велосипедизам Џерси
Бренд : widewins®
Пол : Унисекс
Големина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XL
Материјал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕР
Е применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортски
Пакет : ЈП торба
Прилог : Ознака
Карактеристики :
Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична.
Повратни информации
Како што се нов член на Alibaba, па така, ние би сакале дека сите купувачи може да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации до нас,и ние ќе го оставам на исто да ви, Ако не satified со објектот, вие не треба да ни остави Неутрални или Негативни повратни информации до нас, можете да не контактирате преку е-маил, Alibaba messenger, или на МСН. И, ние, исто така, цениме вашите добри совети на нашиот бизнис и услуга, тоа ќе hearten нас работат понапорно и понуда на најдобри услуги. Ви благодариме. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа.
превозот
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 работни дена од воздухопловната откако исплата е расчисти.
Изберете големина : ве Молиме да се стави големина сакате во порака. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат надвор решение за вас, веднаш штом ќе може да. според вашите предмети.
Ако ви треба побрзо, ние може да понуди EMS, но ќе треба да плаќаат дополнителни превозот цена, нормално $18~30.
Ве молиме да ни оставите порака, да се советуваат една која ви се допаѓа.И следење на број е достапна.
Контактирајте со нас
За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Други карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
велосипедизам џерси
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Кашмир,Spandex,Памук
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Зима,Есен,Лето,На Пролет
Бренд Име:
widewins
is_customized:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Краток

Најдобри понуди