ccutoo Мудреците Judal Judaru Cosplay Црна Перика Долго Синтетички Влакна Halloween забава Перики Отпорност на Топлина влакна

ccutoo Мудреците Judal Judaru Cosplay Црна Перика Долго Синтетички Влакна Halloween забава Перики Отпорност

DEN 1080.00
DEN 1199.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ако не сте задоволни за она што recived, ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да го реши овој проблем, да се направи сте задоволни. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
2,Тоа ќе потрае неколку дена за да пакет на објектот, адреса и да добијат до поштата(ние ќе го толку брзо како што тоа е можно),По што ние ќе го пополни следење на број,Можете да го најдете во вашата нарачка детали.Ако пратката е изгубена,Ние ќе ви ги даде ја или наплата.
Квалитетот проблем : Ако производот што сте го добиле имаат квалитет прашања,ве Молиме контактирајте со нас и да ни ја испратите производот фотографии,По што проверете ја фотографијата,Ако постојат проблеми со квалитетот ,Ние ќе им даде на вашиот делумно рефундирање како компензација или можете да го врати тоа и да се добие целосна наплата .
За производот :
Температура : Нашата перики се направени со термички отпорни на синтетички,Температура
опсег е 250-300°С (120-150°C) за топла песна, 160-175°F (70-80°C) за топла
вода.
За Достава
1,ве Молиме оставете точниот број на телефон и точна адреса при пополнување вашиот купувачот информации.
Големина : Нашата перика одговараат за глава обемот помеѓу 58cm и 62cm.Ако имате било какви посебни барање,ве молиме контактирајте со нас.
По - Продажбата На Услугата
Превозот проблем : Ако не го добиете вашиот производ пред заштита на времето одново,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го продолжи да бидете сигурни дека можете да го добиете производот,во меѓувреме,ние ќе ги контактира јасна компанија да ви помогне да го најдете вашиот парцела.Ве молиме да се свесни.
Пакет : 1pc перика +1pc слободни перика капа Боја : Црна Должина : 100 cm/39inch
Тежина : 400 g
Материјал : Синтетички Висока Темп Fibe
Бренд информации :
ccutoo перика се наоѓа на Yi Wu, светски познатата меѓународна трговија градот,Ние имаме свои фабрики,Ние сме посветени да ги понудиме најдобрите производи перики,Вклучувајќи : Мода перики,Чипка перики и Cosplay перики,итн. Ние сме задолжени за одговорноста задржи стоката лево Кина непречено, откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност.

Други карактеристики

Протегала должина:
38inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Еластична чипка
Бренд Име:
ccutoo
Перики Должина:
Краток
Текстура:
Директно
густина:
130%
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна

Најдобри понуди