Универзална Stowing Tidying Багажникот Организатор Храна Контејнер Автомобил Стил Преносни Багаж Носителот Џеб Автомобил Складирање Торба

Универзална Stowing Tidying Багажникот Организатор Храна Контејнер Автомобил Стил Преносни Багаж Носителот

DEN 353.00
DEN 692.16
 

Тековен
Количина на стоки

Време На Испорака :
1.
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Совршен и флексибилен дизајн, Преносни и да зачувате простор Предмет Тип : Багажникот Организатор Материјал : Оксфорд Ткаенина Боја : Црна, Сина, Сива
Употреба : Складирање
Пакет се Вклучени : 1 x Багажникот Складирање Торба
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел ID.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени
политики по нарачување на aliexpress!
1,ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Додатоци доаѓаат
со 3-месечен гарантен. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Вие мора да му кажете ни што
дефект е и ни даде вашата цел број. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти & додатоци
вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас asp. Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.

Други карактеристики

Боја Име:
црна, сина, сива
Бренд Име:
sikeo
Тип:
Седиштето Пукнатина Складирање Кутија / Торба
Материјал Тип:
Оксфорд ткаенина
Модел:
12666

Најдобри понуди