Eromanga сенсеи Izumi Sagiri cosplay ноќта на вештерките костим

Eromanga сенсеи Izumi Sagiri cosplay ноќта на вештерките костим

DEN 2980.00
DEN 3311.52
 

Тековен
Количина на стоки


содржи : јакна+блуза+панталони+headpiece
Стандардна Големина :
Ве молиме да го изберат полот од боја опции [Машки Code] и [Женски Code], а Потоа изберете ја вашата големина.
Custom size : (цената е различен со стандардна големина)
Ако ви треба custom size , ве молиме изберете "custom size" и "една големина",тогаш ве молиме љубезно забелешка вашиот мерења во вашата нарачка. (пол,Висина, Градите, Половината, Колковите, Рамо Ширина, должина на Ракав се потребни.)

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Бренд Име:
Gesikai
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Ве молиме погледнете го опис на производот
Знаци:
Tomoe Mami
Материјал:
Izumi Sagiri
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Полиестер, Акрилик
Ткаенина Тип:
Плетени
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Најдобри понуди