BIVIGAOS 2017 Нови Drawstring Памук, Лен Шорцеви Жените Лето Повик за Широка Нога Шорцеви Здолниште Еластичен Појас Лабава Краток Плус Големина

BIVIGAOS 2017 Нови Drawstring Памук, Лен Шорцеви Жените Лето Повик за Широка Нога Шорцеви Здолниште Еластичен

DEN 479.00
DEN 599.04
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.
Ве молиме e-mail на враќање адреса и детали за целосно враќање на средствата.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
?Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ви благодариме!
Превозот :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 работни дена по приемот на вашата исплата
Ние брод објекти со ЕМС, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната
Бесплатен Превозот :
?Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост. Благодарение толку многу за вашата купување !
Плаќање
1. Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија . Ви благодариме
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ако објектот не е компатибилен или употребливи оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена.
?Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.
?За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.
?Тоа ќе потрае 15-25 работни дена. Може да биде најблиску натпревар во фотографии.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги. Ви благодариме за вашето разбирање. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети доколку ставката што сте ја примиле е задоволувачки. Ќе ја пресметаме цената и превозот на трошоците, обидете се да ви даде најдобра цена. За Египет, Јужна Америка и руски, тоа можеби се земе со 25-35 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Стил:
Повик
Панталона Стил:
Редовни
Бренд Име:
BIVIGAOS
Одговара Тип:
Лабава
Број На Модел На:
шорцеви feminino
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови,Sashes
Половината Тип:
Средината
Затворање Тип:
Drawstring
Материјал Состав:
ПАМУК&ЛЕН
здолниште шорцеви:
pantalon femme
краток cintura алта:
краток mujer
кратки панталони:
pantaloncini дона
висок половината шорцеви:
combinaison краток femme
pantalones cortos mujer:
краток жени
pantalon corto mujer:
краток taille високата femme
спортски шорцеви за жени:
жените шорцеви

Најдобри понуди