Dimollaure Билни Раст на Косата Суштината на Косата Течни Јадев скалпот dens раст на косата производи за нега на коса

Dimollaure Билни Раст на Косата Суштината на Косата Течни Јадев скалпот dens раст на косата производи за нега

DEN 230.00
DEN 250.56
 

Тековен
Количина на стоки


Билни Раст на Косата Течни Губење на Косата Суштината храни коренот на главата Црна и dens раст на косата суштината на коса производи за нега третман
Потребни состојки :
женшен, ориентални arborvitae, ѓумбир, angelica, гинко, витамин E, Polygonum multiflorum, грозје семе масло
Карактеристики Екстракт повеќе вредни билни екстракти, поправка на косата, да го промовира коса фоликул на циркулацијата на крвта,
забрзување на косата клеточниот метаболизам, стабилна косата, коренот се Намали Бела боја на косата, губење на косата, губење на косата, bifurcation, подобрување на сув хумор и други прашања Спречување на опаѓање на косата, природни ѓумбир суштината екстракт, ефикасно промовирање на скалпот циркулацијата на крвта Биланс на нафта лачење, да се намали и да се спречи прекумерна главата масло, главата чешање и други прашања Подобрување на порите на имунитетот, подобрување на метаболизмот, ефикасно да се контролира создавањето на првут Ѓумбир, женшен и други природни растителни екстракти, навлажнувачки коса, обезбедување на исхрана, се промовира раст на косата
useage :
По 100ml шампон, додадете 3 ~6ml, промешајте добро
Рок На Траење ;
3years, обидете 4 месеци користите готови е подобро

Други карактеристики

НЕТО-WT.:
10ml
Тип На Објект:
Етерично Масло
Бренд Име:
Dimollaure
GZZZ:
YGZWBZ
Етерично Масло Тип:
Соединение Етерично Масло
сертификација:
GZZZ
Број На Модел На:
раст на косата течни
Состојка:
Билни
Земја/Регион на Производство:
Кина
Рок На Траење:
3 Години
сила на 1:
Раст на косата ,косата дебели
Ефектот 2:
губење на косата
Тип:
брада масло

Најдобри понуди