микс Божиќ серија 15PCS Кс злато Глеѓ Легура накит Headdress приврзоци за нараквица ѓердан DIY накит одлуки js1250

микс Божиќ серија 15PCS Кс злато Глеѓ Легура накит Headdress приврзоци за нараквица ѓердан DIY накит одлуки

DEN 333.00
DEN 475.20
 

Тековен
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note :
Материјал : цинк легура
Боја : Kc злато
Потекло : Кина
Големина : Види производ слики
Таму може да биде боја разлика, затоа што секој човек екранот е различна

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
1
Број На Модел На:
1
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
YEPENGFEI
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
1g
Објектот Висина:
1inch
Боја:
кс злато
Материјал:
Цинк Легура
Потекло:
Кина Копното
Големина:
Погледнете димензија цртање

Најдобри понуди