Ах, Да Ах, Да Кошула Tumblr Sweatshirt Унисекс Повеќе Бои XS - 2XL

Ах, Да Ах, Да Кошула Tumblr Sweatshirt Унисекс Повеќе Бои XS - 2XL

DEN 1020.00
DEN 1199.52
 

Тековен
Количина на стоки


100% Сосема Нов
Материјали : 50%Памук,50%полиестер
Големина На Табелата
Големина
Биста
Должина
CM
Инч
CM
Инч
XS
96.5
38"
62
24.5"
S
101.5
40"
63.5
25"
М
106.5
42"
66
26"
L
111.5
44"
70
27.5"
XL
122
48"
71
28"
XXL
127
50"
75
29.5"
Многу Бои Избор :
Повратни информации :
1).Ако нешто се направи што не се задоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги решаваат проблемите додека не ги задоволи.
2).Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации (5 ѕвезди) за нас. Ви Благодариме Повторно.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, Кина пост воздух mail.
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.
3)Ако сакате стоки earily испраќаат, ве молиме да плаќаат екстра за промена EMS,курирската служба DHL.
Враќање & Наплата :

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Тежина:
270g
Број На Модел На:
88000
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
PADEGAO
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден

Најдобри понуди