Висок квалитет a/c компресор за Ford Transit Connect 2.0 L 98488 CO11297C 144467NC

Висок квалитет a/c компресор за Ford Transit Connect 2.0 L 98488 CO11297C 144467NC

DEN 6065.00
DEN 6384.00
 

Тековен
Количина на стоки


Спецификации :
Број на модел : APCF
Спојката : Жлебови : 6pk
Volt : 12 V
Компресор тип : DKS17 D
OE#
98488 CO11297 C 144467 NC 7512761
Примена :
За Форд Фокус Транзит Поврзете 2.0 L 2008-2013

Други карактеристики

Тип:
компресор
Бренд Име:
UNOCAR

Најдобри понуди