Jemmin Висок Квалитет Луксузни Кристално Јасно Pendant Ѓердан Обетки Поставите Парична Казна 925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Накит Поставите Подарок

Jemmin Висок Квалитет Луксузни Кристално Јасно Pendant Ѓердан Обетки Поставите Парична Казна 925 Фунта Сребрена

DEN 498.00
DEN 754.08
 

Тековен
Количина на стоки


Точка Име : 925 Sterling Silver Поставува
Состојба : 100% Сосема Нов
Occation : Забава/Ангажирање /Свадбена/Партија/Роденденски Подарок

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Повод:
Ангажирање
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Број На Модел На:
sterling silver Поставува
Стил:
Тренди
Сертификат Број:
Жените Кристал Сет
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Главниот Камен:
Никој

Најдобри понуди