NIDEC 9cm 9238 ЗА M35556-35DEL10F 12V 1.0 НА Y847J-A00 4Wire Вентилаторот за Ладење

NIDEC 9cm 9238 ЗА M35556-35DEL10F 12V 1.0 НА Y847J-A00 4Wire Вентилаторот за Ладење

DEN 1020.00
DEN 1200.00
 

Тековен
Количина на стоки


9cm 9238 M35556-35 DEL10 F 12 V 1.0 НА Y847 J-AOO 4 Wire Вентилаторот за Ладење

Други карактеристики

Бренд Име:
nidec
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
M35556-35DEL10F
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
20dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
9238
Објектот:
M35556-35DEL10F

Најдобри понуди