Уште Живот 5D Diy Дијамант Слика Мозаик Уметност Везана Дива Јагода Слика На Кристал круг Дијамант Везови yz38

Уште Живот 5D Diy Дијамант Слика Мозаик Уметност Везана Дива Јагода Слика На Кристал круг Дијамант Везови yz38

DEN 262.00
DEN 476.16
 

Тековен
Количина на стоки

но, ве молам обидете се да се обезбеди висока резолуција и јасно слики, ние ќе ја завршиме и да почне бродот во недела. ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА! Ве молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага, ви благодариме! Она што е DIY дијамант сликарство? 5 D коцка дијамант нерешено, подготви уште еден иновативен дијамант Дијамантски сликарство е нов популарни производи. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Честитки, можете да одат врамени до сега ! За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay. По сите симбол области се sticked со дијаманти, се приспособат на работ на елиминација од страна на владетелот да се регулира дијаманти уредно; потоа притиснете дијаманти правилно да се направи тоа, фирмата; 6. Тоа се повеќе убави она што ќе го видите на сликата, многу светол и неверојатни. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . Со тоа, ќе добиете и двете, декоративен ефект и DIY забава забава. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница, ако треба различен стил, ве молиме проверете тука ве Молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага,ви благодариме!
употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени :
1. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Ние може да ви обезбеди со сликата на вашиот сопствен дијамант сликарство, на пример : вашето семејство фотографии, како ликовите или ѕвезда,На убава глетка , прекрасна милениче, итн. Само открие потребни областа на селотејп за да се избегне прашина врз друга лепак делови; 4. Но купувачот треба плати се врати превозот. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

Големина:
20*30cm, 30*40cm, 40*50cm, 50*60cm, 60*80cm
Бренд Име:
TAKEWEALTH
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Најдобри понуди