15 X АУ 2 pin Max. 250V 6A Мини Приклучок Адаптер конвертирате ЕУ 2 prong за НАС/plug Јапонија

15 X АУ 2 pin Max. 250V 6A Мини Приклучок Адаптер конвертирате ЕУ 2 prong за НАС/plug Јапонија

DEN 652.80
 

Тековен
Количина на стоки

Услови : Brand new -Size : 45 x 36 x 13 (mm) -Боја : Црна -Нето тежина : 13g/pc -Материјал : Бакар -Конвертирате ЕУ/САД 2 Pin за да го АУ 2 Pin -Добар квалитет, издржлив -Електрични оценка : Max 250 V 6 A -Овој производ не конвертирате напон

Други карактеристики

Тип:
АУ приклучок
Номинална Напон:
110-250V
боја:
Црна
Номинална Струја:
6A
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број На Модел На:
9623
Примена:
Комерцијални
Бренд Име:
Passvvell
Номинална Напон:
100~250V

Најдобри понуди