KINGNUOS Мода Обичните Кожа Аналогни Часовници Кварц Мажите Сребро Црна Бизнис Спорт Фустан Зглоб Види relogio masculino

KINGNUOS Мода Обичните Кожа Аналогни Часовници Кварц Мажите Сребро Црна Бизнис Спорт Фустан Зглоб Види relogio

DEN 245.00
DEN 408.00
 

Тековен
Количина на стоки

(3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ? А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот.
Без оглед на купувачи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Целиот Бренд : Kingnuos Часовници категории : Мажите се Види стил : Луксузни/ Business/Sport Функција : со Календарот на денот,Неделата , водоотпорен. (1) П : Кога ќе се направи исплата, колку време може да се испраќаат? A : се Испраќаат во рок од 48 часа и да се обезбеди патеката број.
Ние постојано се даде купувачи на повластен корист цена, внимателен честитки, изненадување подарок. Повеќе од 60 дена не се примени, Ние ќе рефундирање на пари за вас. Исто така, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас.
Ние прифаќаме alipay тука.
Ако стоката се појави на квалитетот на штета,ќе дадеме 1 година гаранција. (a) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК . Секоја повратна информација е љубов.
Ако купувачите треба да се направи замена, ве молиме да разговараат со нас враќање програма. Ако купувачи сакаат да ги знаат сите детали на превозот на трошоците, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со разумна транспорт опции.
Ние ја прифати купувачи добар совет, и се стремиме да се обезбеди подобра шопинг искуство. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, да работат со вас, додека не се задоволни. Dail Форма на бирање : Круг Движење тип : Кварц Дисплеј тип : Покажувачот Dail боја : црна/бела /сино /браун Бенд, Бенд материјал : Кожа Затворач тип : Тока Бенд боја : Црна/кафеава Големина и тежина види должина : околу 24cm Dail дијаметар : за 4cm dail дебелина : околу 1cm Бенд ширина : за 2cm Тежина : околу 57g Пакет 1 X види Водоотпорен опис Часовници се добри 30m Живот водоотпорен ,тоа е во ред да се натопи некои водата ,но не се носат за да пливаат,да се нурне,бања или стави под вода. Времето за испорака е за 7-60 работни дена. Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји. (2) П : Колку долго ќе добие парцела? Ако не се добиени,како можам да направам ? О : Според вашата земја, 7-60 дена.

Други карактеристики

Бренд Име:
Хана Мартин
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Функција:
Шок Отпорни
Dial Дијаметар:
40mm
Број На Модел На:
KING011
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
10мм
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници

Најдобри понуди