рутер малку 10 компјутери 20*20*75*141 на 3 Flute ХСС Крајот Мелница рамен крајот мелење машина cnc машина алатка

рутер малку 10 компјутери 20*20*75*141 на 3 Flute ХСС Крајот Мелница рамен крајот мелење машина cnc машина

DEN 982.56
 

Тековен
Количина на стоки

Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD)има квалитет проблем, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да направат нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ. Услови на Превозот : Кога ќе нарачате ,ве молиме изберете ја вашата погоден превозот метод ,ние нудиме бесплатен превозот исклучок на некои coutries само од кина пост воздух mail , купувачот, исто така може да се користи изразат компанија ,како што се "ЕМС" "ПРОЗОРЦИ","DHL",Fedx,ТНТ"и така натаму ,но купувачот треба да плаќаат за превозот цена ,и потврди се со нас кога ќе го поставите цел . Политика на враќање :
Можете да го вратите производот во рок од 14 дена од денот на приемот, Ставка мора да се врати во нова состојба, како што е примена со сите придружени прибор и литература, вклучувајќи ја и фабрика картон, Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа и купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и логистика, мора да контактирате со нас за контакт во рок од 14 дена од денот на приемот.Купувачот враќање на стоката до нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката, ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена. На fter-продажбата на услугата :
ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката ,ако постојат некои неочекувани проблеми се случи,ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот пријателски во следниве начини : Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 14days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.Спецификација : Материјал : high speed челик Тип : Крај Милиони сечење флејта : 3 флејта Сечење на главата : рамни крајот Слој : Нема слој Сечење на Работ Дијаметар( Д1 ) : 20 MM месо тело Дијаметар( D2 ) : 20mm Сечење Должина( L1 ) : 75mm Над Должина( L ) : 141mm HRC : 55 Бренд : ТОЈ така и ВИЕ, работното парче материјал : алуминиум легура обработка
Пакување :
Секој компјутер спакувани во една пластична кутија ,можете да прочитате спецификација на налепница на кутија .

Други карактеристики

Број На Модел На:
20*20*75*141
Бренд Име:
HPC
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Обложување:
Без слој

Најдобри понуди