dongsheng Филмот Star Wars BB8 ББ-8 3D Капка Обетки Робот Легури на Метал Pendant за Жените и Мажите Фанови Накит Додатоци-15

dongsheng Филмот Star Wars BB8 ББ-8 3D Капка Обетки Робот Легури на Метал Pendant за Жените и Мажите Фанови

DEN 50.00
DEN 60.48
 

Тековен
Количина на стоки


dongsheng Филмот Star Wars BB8 ББ-8 3 D Капка Обетки Робот Легури на Метал Pendant за Жените и Мажите Фанови Накит Додатоци-30 Предмет Тип : Обетки Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 1.8*0.8 cm Тежина : 16 G Пакет се вклучени : 1pcs Обетки со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
dongsheng накит
Број На Модел На:
С1-1-004
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Големина:
1.8*0.8cm
Тежина:
16G
Тип На Објект:
Обетки
Стил:
мода,нов,филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Логистика политика:
Ако се купи вкупниот износ до $150. ние ќе се обезбеди побрз за испорака метод

Најдобри понуди