Гем-внатре 8мм (дупка 2mm) Жолта Црна Круг на Коските Монистра За ноќта на Вештерките Накит Одлуки Декорација Влакно 25 Околу 80 Компјутери DIY

Гем-внатре 8мм (дупка 2mm) Жолта Црна Круг на Коските Монистра За ноќта на Вештерките Накит Одлуки Декорација

DEN 604.00
DEN 671.04
 

Тековен
Количина на стоки


П : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?
А :
П : Колку Монистра во едно влакно?
А :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Коска
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Објектот Тежина:
60g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
G17024-G17025
боја:
Природните Бела Жолта
Како да се продаваат?:
Се продава за Насоки, еден насоки id 25inches
Монистра Тип:
Круг
Материјал:
Коска
Избор:
Никој

Најдобри понуди