ELECALL DC Voltmeter 44C2 Аналогни Voltmeter 100V Плоштадот DC Напон Панел Метар

ELECALL DC Voltmeter 44C2 Аналогни Voltmeter 100V Плоштадот DC Напон Панел Метар

DEN 274.00
DEN 318.24
 

Тековен
Количина на стоки

ELECALL DC Voltmeter 44 C2 Аналогни Voltmeter 100 V Плоштадот DC Напон Панел Метар Производ параметри : Brand Name : ELECALL Модел : 44 C2 Точноста класа : 1.5 Складирање температура : -40 ~ +70 o C Амортизацијата време : Тежина : 112g Големина : 61*86*105mm Опис : · Овој производ е магнетни внатрешни магнетни структура. · Пластична обвивка , транспарентни plexiglass прозорец · Овој производ се користи за мерења напон
Услови за користење : Пратката Плаќање Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union и Visa платежни. Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна. Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена, и ние ќе го организира испорака 1-2 дена. По Услуга Кога ќе добиете предмети, ако постојат проблеми во врска со тоа, треба да не контактирате на : прв пат и ни обезбеди доволно докази. Ако тоа е докажано дека може да биде прекината или погрешно работење, ние ќе брод најновите објекти за вас како е можно поскоро. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Други карактеристики

Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Температурата На Работа:
-40~+70℃
Точноста Класа:
1.5
Напојување:
DC
Мерен Опсег:
0~100V
DIY Материјали:
Електрични
Димензии:
61*86*105
Број На Модел На:
44C2
Бренд Име:
ELECALL

Најдобри понуди