Топла Филмот Fast & Бесни Метал Keychain Буква Синџир За Машки Најдобри Пријатели Буква Синџир -50

Топла Филмот Fast & Бесни Метал Keychain Буква Синџир За Машки Најдобри Пријатели Буква Синџир -50

DEN 52.00
DEN 101.28
 

Тековен
Количина на стоки


Топла Филмот Fast & Бесни Метал Keychain Буква Синџир За Машки Најдобри Пријатели Буква Синџир -50 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 6*1.4 cm Тежина : 18g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
99
Бренд Име:
dongsheng накит
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Обликотшема:
Fast & Бесен
Материјал:
метални легури
Метална боја:
сребро позлатен
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
OPP вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Шема:
Fast & Бесен
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок

Најдобри понуди