Пинк парична казна предиво везови облека чипка додатоци 6 см широк

Пинк парична казна предиво везови облека чипка додатоци 6 см широк

DEN 23.00
DEN 26.40
 

Тековен
Количина на стоки


Пинк парична казна предиво везови облека чипка додатоци чипка вода растворлив чипка додатоци diy
6 см широк
Цена на 1 m чипка цена
Многу убава чипка, на нето-предиво се чувствуваат добро, прекрасен вез.
Бројот на мали, кои се продаваат надвор без да се пополни!
Чипка се користи да се направи Свадба headdress, Завеси, предиво здолништа, кукли, нето чорапи, здолништа, дома декорација, кеси, tablecloths може да биде, оригиналност на ујп, уживајте во вашата креативност ~ ~
Во вид на снимање
- | -_- | дворот дворот метар метар метар метар метар -0.33 /метар

Други карактеристики

Тип На Производ:
Чипка

Најдобри понуди