40x15mm Отвори цевка стакло свет наоди на бронзени позлатен круна база стакло сакаат шише diy накит ѓердан pendant

40x15mm Отвори цевка стакло свет наоди на бронзени позлатен круна база стакло сакаат шише diy накит ѓердан

DEN 593.00
DEN 658.56
 

Тековен
Количина на стоки


Големина на стаклена цевка : 40(висина) x 15mm (дното дијаметар)
По собата : Една чаша свет , две база , нема филер
Материјал : Стакло топката со бакар метални наоди
Белешки : Тие се полу-готови производи ,ќе треба лепак glassed и метални наоди заедно со себе
Може да се стави нешто ви се допаѓа внатре ,како што се мини суво цвеќе,среќа бисери ,природни камења,школки и фенси шарм или она што некогаш сакате да стане вашиот посебни дарови на своите љубовници и пријателите..

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
40X15mm
Пол:
Жените
Бренд Име:
пченка цвет
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди