Автомобил Додатоци Карбонски Влакна BN-Спортски Стил Пред Фендер Одговара За 1995-1998 R33 GTR Пред Фендер Автомобил Stying

Автомобил Додатоци Карбонски Влакна BN-Спортски Стил Пред Фендер Одговара За 1995-1998 R33 GTR Пред Фендер

DEN 23952.00
 

Тековен
Количина на стоки


Детали :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Mudguards
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
1
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Модел Година:
1995-1998
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
YCPERFORMANCE
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Автомобил модел:
R33 GTS

Најдобри понуди