Oklady 2017 Пролет Симпатична Нова детска облека девојка бебе долги памук секојдневен одговара бебе облека мало деца одговара на Бесплатен превозот

Oklady 2017 Пролет Симпатична Нова детска облека девојка бебе долги памук секојдневен одговара бебе облека

DEN 536.64
 

Тековен
Количина на стоки


Топло prompt
1.Драги пријатели,ви благодариме за вашиот голем купување. ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме ,детални адреса, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.
2.Ние сме фабрика директна продажба,ние'll ви даде најдобар квалитет облека,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга .
3. Ние ќе случајно beautifully presented мали подароци на вашиот мало бебе .
Пријателски Совети :
(1) големината се мери со раце, ве молиме овозможи 1-3cm грешка на мерењето . (1inch=2.54 см)
(2) Ако вашата мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина.
(3) Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни monit.
Децата НИ Големина
Крпа Должина
(cm)
Градите*2
(cm)
Должина На Ракав
(cm)
Панталони Lenght
(cm)
Погоден Висина
(cm) 6 M/6 30 27 27 43 60-70 12 M/8 31 28 28 45 70-80 24 M/10 32 29 30 48 80-90 3 T/12 34 30 32 51 90-100
Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 24M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
oklady
Затворање Тип:
Pullover
Материјал:
Lycra,Памук
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Стил:
Целосна
Сезоната:
пролетта и есента
се прилагодат:
деца бебе Девојки

Најдобри понуди