Вистинска Кожа Држачот на Мажите Бизнис Картички Носителот на Жените ID Имателите На Картички Hasp Кравја Кожа Картата Картичка Паричник

Вистинска Кожа Држачот на Мажите Бизнис Картички Носителот на Жените ID Имателите На Картички Hasp Кравја Кожа

DEN 151.00
DEN 231.84
 

Тековен
Количина на стоки

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Вистинска Кожа Држачот на Мажите Бизнис Картички Носителот на Жените ID Имателите На Картички Hasp Кравја Кожа Картата Картичка Паричник
Спецификации :
Должина : 10cm
Ширина : 8cm
Употреба : Кредитни картички и други картички
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.превозот метод зависи од вашиот избор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Предмети ќе биде испорачуван EMS,UPS-от ,DHL,Кина Пост Воздух Mail & Хонгконг Пост Воздух Mail. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Ви благодариме!
. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress. Објектите ќе бидат испратени во 1-3 работни дена по исплата е расчисти и потоа ви обезбеди следење на број и следење webiste.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Унисекс
Стил:
Се облекуваат
Затворање Тип:
Hasp
Број На Модел На:
LCS888
Објектот Ширина:
10cm
Обликот:
Кутија
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
65g
Материјал Состав:
Вистински Кравја Кожа
Бренд Име:
JCPAL
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Употреба:
бизнис картичка
Објектот Должина:
8cm

Најдобри понуди