Tonlinker Покрие Случај Налепници за SUZUKI vitara година 4 ПАРЧИЊА Автомобил Стил украси ABS Мат вратата windows лифт botton подлога налепница

Tonlinker Покрие Случај Налепници за SUZUKI vitara година 4 ПАРЧИЊА Автомобил Стил украси ABS Мат вратата

DEN 1224.00
DEN 1439.52
 

Тековен
Количина на стоки


Висок Квалитет Tonlinker Покрие Случај Налепници за SUZUKI vitara 2016 година 4 ПАРЧИЊА Автомобил Стил украси ABS Мат вратата windows лифт botton заштита подлога налепница
инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас
2.Ве молиме имајте во предвид моделот и година
Пакет Тежина : 0.5 kg 1.4 Компјутери по собата.
2.Изработен од ABS 3.тоа е одговара за SUZUKI vitara 2016 година
4.лесно да се инсталира.
5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
7.1 година гаранција. Инструкции за инсталација 1.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста ,сува и слободен од сите масла ,масти и восок. 2.Се утврди точната локација на производот. 3.Отстрани заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. 4. Ди не се движи производот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталација

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Ширина:
20inch
Бренд Име:
tonlinker
Име На Модел:
.
Година:
2016 година
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
30inch

Најдобри понуди