1 Компјутер УВ Гел Слика Пенкало Цртање Четка Круг Главата Сини Кристал се Справи со Нокти Помине Уметност Алатка 3 Обрасци

1 Компјутер УВ Гел Слика Пенкало Цртање Четка Круг Главата Сини Кристал се Справи со Нокти Помине Уметност

DEN 100.00
DEN 143.52
 

Тековен
Количина на стоки


Спецификација :
Количина : 1 Компјутер
Големина : 2#/4#/6# (опционално)
2# Наежвам Должина : Околу. 6mm
4# Наежвам Должина : Околу. 7mm
6# Наежвам Должина : Околу. 8мм
Вкупна Должина : Околу. 15cm
Боја : Како на сликата прикажани
Пакет Содржина :
1 Компјутер Помине Четка
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Создавање на убави нокти за longlasting искра помине совети!
Идеален за УВ гел.
Лесно да се справи и да работат.
Погоден за професионална употреба или домашна употреба.
Ве молиме мијат внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба!

Други карактеристики

боја:
6, 2, 4, 3 шема
Тип На Објект:
Ноктите Четка
Големина:
7mm/8mm/11mm
Материјал:
како опис
Број На Модел На:
2#/4#/6#
Бренд Име:
Роден Е Прилично

Најдобри понуди