Aoweziic (2 ПАРЧИЊА) (5PCS) (10PCS) (50PCS) нови оригинални H27UBG8T2CTR-ЗК TSOP-48 мемориски чип H27UBG8T2CTR П.Н.Е.

Aoweziic (2 ПАРЧИЊА) (5PCS) (10PCS) (50PCS) нови оригинални H27UBG8T2CTR-ЗК TSOP-48 мемориски чип H27UBG8T2CTR

DEN 720.00
 

Тековен
Количина на стоки

По добивањето на плаќање, објектот ќе биде испратен во рок од 3 дена.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и ви посакувам пријатен ден!
.
Aoweziic суровини Co.
=Пратката=
1. Нашите начело е набавка на суровини и репроматеријали, како и на првиот сервис на искреност. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање на евентуалните спорови на сајтот, и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот развој, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да ни остави со добар фидбек. Нашиот план ќе го остави истиот повратни информации по вашите позитивни повратни информации. Поради високите царинење услови на DHL, Fed Ex, ТНТ и ПРОЗОРЦИ во Бразил царината, тоа е тешко да се расчисти на царинската управа.Пријатели во Бразил. Кога ќе се направи исплата, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и контакт телефонски број се точни. Компанијата во Северна Huaqiang основана на 10 години, на Интернет има моќен систем производителот во снабдувањето и продажниот агент. EMS логистика е полесно да се помине царинската во Бразил. Пред да се изврши плаќање, бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна. Ali Express се грижи слободен логистика - стандарди,DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се достапни. Можете да ги пратите на статус на производ на веб-страницата по испорака. Ние можеме да брод на производот на светот. Сите плаќања треба да бидат ликвидирани во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.
=Повратни информации=
1. Ако имате било какви посебни барања во врска со деталите на проектот, ве молиме оставете порака по ред.
=Плаќање=
1. главно се занимава со отпорници, кондензатори, transistors, мемориски чипови, комуникација чипови, висока фреквенција RF и други high-end производи.
Ако купите повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, и јас ќе нудат поволни цени. Ви благодарам многу за вашето време. Ако навистина не може да плати, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
=Околу нас цел=
Ние сме лидер на пазарот во онлајн e-дистрибутери и БУМ решенија.

Други карактеристики

боја:
2 КОМПЈУТЕРИ, 5 КОМПЈУТЕРИ, 10 КОМПЈУТЕРИ, 50 КОМПЈУТЕРИ
Број На Модел На:
H27UBG8T2CTR-BC
Бренд Име:
Aoweziic
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
H27UBG8T2CTR-BC
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Најдобри понуди