LaserJet Принтер контролни Моќ Одбор За HP 1010 1015 1012 RM1-0808 RM1-0807 HP1010 HP1012 Напон за Напојување Одбор

LaserJet Принтер контролни Моќ Одбор За HP 1010 1015 1012 RM1-0808 RM1-0807 HP1010 HP1012 Напон за Напојување

DEN 1872.00
 

Тековен
Количина на стоки

Attentio n
Ве Молиме Порака. Што е вашиот печатач модел и voltge ? Основен напон 220v и модел за HP 1010 .
Повеќе цел , Повеќе Повластен . Добредојдовте да контактирате со нас.
Shippin g
Нормално , да Организира пратка во рок од 24 часа .
Кина Пост Воздух Mail нормално пристигнување време е за 15~60 дена. Други превозот Нормално пристигнување време : ЕМС = 7~21 дена , DHL = 4~14 дена .
Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.
Transactio n
Прифаќаме само Али-плати трансакции.
Ве молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот добиваат цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност.
Ако испораката доцни ве молиме ни e-mail.
По дадени стоки, ве молиме проверка на точноста и комплетноста на стоки. Ако стоката се неточни или оштетен, ве молиме да одбие да го потпише за стоки и контактирајте со нас.
Feedbac к
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас .Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или за купување. Ве молиме да ни даде postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот.Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа и да се обиде да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации.


Други карактеристики

Број На Модел На:
1010 1015 1012
Бренд Име:
GZLSPART
Тип:
Други
Дел Име:
Контролни Напојување Одбор
Дел Број:
RM1-0807 (110V) или RM1-0808 (220V)
Стандарден напон:
220v
дел квалитет:
Користи

Најдобри понуди