За Мерцедес Benz GLK Класа GLK200 260 300 X204 2008-2015 Автомобил Стил ABS Мат Хром Аудио Звучници Покрие Трим Делови 2pcs/set

За Мерцедес Benz GLK Класа GLK200 260 300 X204 2008-2015 Автомобил Стил ABS Мат Хром Аудио Звучници Покрие

DEN 1245.00
DEN 1368.00
 

Тековен
Количина на стоки


За Мерцедес Benz GLK Класа GLK200 260 300 X204 2008-2015 Автомобил Стил ABS Мат Хром Аудио Звучници Покрие Трим Делови 2pcs/set
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации,ние ќе реши проблем за вас во рок од 24 часа. Нарачки обработени во рок од 3 дена по уплатата верификација. Ако сте веледрогерија, ние може да ви понуди поволни трговија на големо цена според вашата нарачка количини. Искрено се надеваме да стане вашиот најдобар снабдувач. Почитувани купувачот,ние го цениме вашиот бизнис,ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls ја напушти Пет Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ние сме фабриката на автомобил додатоци. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.(освен викенд и одмор)
3. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ги испратите вашите Истрага Детали во Подолу, Кликнете на копчето "Испрати" Сега! -Али
Trademanager : cn1513590884
Нашата Продавница No : 1763724
.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние само брод да се потврди цел адреси. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po број.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2008-2015
Име На Модел:
XYL319
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
100g
Материјал Тип:
abs хром
Бренд Име:
owntycar
Објектот Висина:
1inch
Звук Звучник Покрие Трим :
За Мерцедес Benz GLK 260 300

Најдобри понуди