Андроид Микро USB Полнење Кабел Магнетни Адаптер за Полнач За Телефон Таблета Со Микро USB Порта За Samsung, LG, HTC Huawei Xiaomi

Андроид Микро USB Полнење Кабел Магнетни Адаптер за Полнач За Телефон Таблета Со Микро USB Порта За Samsung,

DEN 299.00
DEN 335.52
 

Тековен
Количина на стоки


Андроид Микро USB Полнење Кабел Магнетни Адаптер за Полнач За Телефон Таблета Со Микро USB Порта За Samsung, LG, HTC Huawei Xiaomi
Карактеристики :
1.Вие само треба да ги Поврзете тоа во рок од 1 секунда,плетенка најлон материјал го прави кабел силни и издржливи. висок квалитет на метални легури нема да овенат школка елегантен изглед и исклучителни.
2.Оваа магнетни микро USB кабел може да биде лесно да се стави на и надвор, се многу удобен и намалување на абразија на вметнување или извлекувајќи на кабел. Додека тоа не е полнење на конектор може да остане на телефон за да се заштити полнење порта од прашина, нечистотија и други загадувачи.
3.Висок квалитет на метални легури конектор школка со Не-Метежот Најлон Ткаенина Ткаени околу Жици за да се обезбеди потрајни полначот со подолг животен век. Се повлече Тестирани над 30,000 време да се докаже поголема Долговечност.
4.Брзо Полнење и transmissing податоци Истовремено во брзо расте. Оваа полнење кабел може да бекап датотеки или пренесувате слики, музика и видеа додека го полните вашиот уред.
5.Компатибилен со android микро USB паметни телефони и други уреди со микро USB 2.0 порта.(Тоа не одговара за Samsung Галакси S7 edge)
Спецификации :
· Тип : Магнетни Микро USB Кабел
· Должина:3.3 ft
· Материјал : Плетенка Најлон, метални легури
· Тековна : Max 2 A
· Вкупна должина : 100cm
· Индикатор за светло : Зелено Светло

Други карактеристики

боја:
сребро, злато, злато се зголеми
Излезниот Напон:
2.4 На
Број На Модел На:
Baolx-1050644
Влезен Напон:
5V
Бренд Име:
Baolx
боја:
Злато, Розово злато, Сребро.
Тип:
Магнетни Микро USB Синхронизација Датум Кабел
Функција:
Со LED индикатор
Материјал:
PC, Метал, Влакна Најлон

Најдобри понуди