Виолетова црвена парична казна предиво везови облека чипка додатоци 4 см широк

Виолетова црвена парична казна предиво везови облека чипка додатоци 4 см широк

DEN 17.00
DEN 20.16
 

Тековен
Количина на стоки


Виолетова црвена парична казна мрежа предиво везови облека чипка додатоци чипка вода растворлив чипка додатоци diy
4 см широк
Цена на 1 m чипка цена
Многу убава чипка, на нето-предиво се чувствуваат добро, прекрасен вез.
Бројот на мали, кои се продаваат надвор без да се пополни!
Чипка се користи да се направи Свадба headdress, Завеси, предиво здолништа, кукли, нето чорапи, здолништа, дома декорација, кеси, tablecloths може да биде, оригиналност на ујп, уживајте во вашата креативност ~ ~
Во вид на снимање
- | -_- | метар дворот метар метар метар метар

Други карактеристики

Тип На Производ:
Чипка

Најдобри понуди