4 Pk Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции + Чипови За HP Laserjet CP2024n CP2024dn CP-2025n CP-2025dn CB530A 304A 410A Печатач

4 Pk Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции + Чипови За HP Laserjet CP2024n CP2024dn CP-2025n CP-2025dn CB530A

DEN 825.00
DEN 1031.52
 

Тековен
Количина на стоки


започнете
крајот
Применливи модели : За HP принтер
CB530 A 304 A 410 A Боја laser Jet CP2020/2024/2025/2026/2027/2024n/2024dn/2025n/ 2025dn/2025x/2026n/2026dn/2027n/2027dn CP2025 X/CP2025 N/CP2025 DN CP2020 X CP2020 N CP2020 DN Color laser Jet CM2320 MFP Серија Боја laser Jet CP2020/2024/2025/2026/2027/2024n/2024dn/2025n/ 2025dn/2025x/2026n/2026dn/2027n/2027dn Color laser Jet CM2320 MFP Серија Laserjet Enterprise 300 боја M351 Laserjet Enterprise 300 боја M375nw Laserjet Enterprise 400 боја M451nw За КАНОН принтер
CRG118/318/418/718
LBP-7200/7660cdn/8381cdw
LBP7200 MF8350/8330 (CRG118/418/718)

1 Пакет содржи 4 парчиња компатибилен касети.детали како што следува
1 x 40g/Шише Б.К. (Црна),
1 x 40g/Шише C (Цијан),
1 x 40g/Шише M(Магента),
1 x 40g/Шише Y (Жолт),
Answer : ___________________________ Note : 1 Сет Тонер + 1 Сет Чип (Б.К/C/M/Y секој 1 buc)

Други карактеристики

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Функција:
оригиналниот
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
Други

Најдобри понуди