9.5 cm Нова Мода Темперамент Намалувањето Обетки зелена црна природно Дрво Остава Долго Геометрија Дрвени Шупливи Tassel За Жени

9.5 cm Нова Мода Темперамент Намалувањето Обетки зелена црна природно Дрво Остава Долго Геометрија Дрвени Шупливи

DEN 862.00
DEN 907.20
 

Тековен
Количина на стоки


Обетки вкупна должина 9.5 cm

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Број На Модел На:
F73
Материјал:
Кристално
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
LONUXN
Обликотшема:
самовила

Најдобри понуди