За Рено Megane II 2 2002~2009 Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Оригинален Стил за Навигација Liislee Напредни Navi

За Рено Megane II 2 2002~2009 Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Оригинален Стил за Навигација Liislee Напредни

DEN 18544.00
DEN 19728.00
 

Тековен
Количина на стоки

3 V
Suppoted Протокол и стандард IEEE802. Без данок.
Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас!
Купувачот Трошоци враќање превозот цена.

Други карактеристики

Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,CD,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,Mp4,Видео CD
Din:
Двојно Din
OSD Language:
Шпански,руски,албански,Шпанија Баскиски,Јапонски,Кинески (Поедноставен),руски,Кинески (Традиционалните),германски,англиски
Рено Модел:
Megane
Специјални Функции:
Мобилен Телефон,MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Built-in GPS,Bluetooth,Екран на Допир
Големина На Дисплеј:
10,8
Посебна Карактеристика:
Поддршка за 4G Мрежа,Wifi Функционалност,Поддршка Може да-Автобус
Резолуција:
1024*800
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Од Моќ:
40
Megane-Година:
2009,2008,2004,2005,2006,2007,2002,2003
Бренд Име:
Liislee
Објектот Големина:
46cm*26cm*19cm
Макс Надворешна Меморија:
64g
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
Објектот Тежина:
4.7kg
Материјал Тип:
собранието
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Интерфејс:
оригиналниот
Име На Модел:
За Megane
Големина На Дисплеј:
x
ROM:
X
RAM меморија:
X

Најдобри понуди